YALÇINAY Fıstıkçılık Nak. Tic. ve SAN. LTD. ŞTİ.

HEYACAN VEREN LEZZET


Resimler Yükleniyor
 

YALÇINAY Fıstıkçılık Nak. Tic. ve SAN. LTD. ŞTİ.

YALÇINAY Fıstıkçılık Nak. Tic. ve SAN. LTD. ŞTİ.
Birinci nesli, 1954 yılında Mustafa Yalçın ile Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde başlamıştır.O zamanlar imkan yetersizliğinden dolayı yerfıstığının işlenip gönderilmesi çok zor şartlarda gerçekleşmekteydi.El ile kırılıp işlenen yerfıstığı tren taşımacılığıyla müşteriye iletilmekteydi.
İkinci kuşak, Servet Yalçın ve Osman Aydoğan ortaklığı ile başlamıştır. Osmaniye'de üretim, toptan satış ve pazarlama görevini devralmış ,1996 yılında YALÇINAY limited şirketi kurularak Osmaniye'deki tesislerinde çalışmalarına devam etmiştir.

Şirketimiz, ilerleyen yıllarda tüm Türkiye'yi kapsayan dağıtım ağını genişletmiş yerfıstığı sektöründe söz sahibi bir firma haline gelmiştir.Sonrasında, hedefini daha da büyüten şirketimiz büyük yatırım yaparak 2002 yılında İstanbul Rami'de şube açarak toptan kuruyemiş pazarlamasını faaliyete geçirmiştir.2004 yılında şirket ortağı Osman Aydoğan'nın vefatından dolayı şirket şuan Servet Yalçın idaresinde devam etmektedir.

Yalçınay Fıstıkçılık, Gıda Sicili ve Üretim İzin belgelerine sahip ve şu anda da Türk Gıda Kodeksi’ne uygun üretimini tamamen otomatik makineler aracılığıyla hijyenik ortamda gerçekleştirmektedir.
Tesisimiz yerfıstığını çiftçiden hammadde olarak alıp kırma, eleme, seçme, kalibrasyon ve çuvallama işlemlerine girdirmektedir.

Ürünlerimizi, kendi dağıtım araçlarımızla ve deneyimli elemanlarımızla müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmaktayız.
Tesisimiz yıllık 1500 ton kabuklu ve iç yerfıstığı işleme kapasitesine sahip olup, üretimini gerektiğinde iki katına çıkartabilecek esnekliğe sahiptir.
Yalçınay Fıstıkçılık, yeni makineleriyle yerfıstığını kaliteli bir şekilde işleyip tüketicinin beğenisine sunarak, iç pazarda hak ettiği yerini almaktadır.

Şu an Servet Yalçın idaresindeki firmamız,tesisimizde hijyenik ortamda işlenen yerfıstığını, kuruyemiş fabrikalarına pazarlamakta ve, yerfıstığı;burada bir çok türde işlenerek paketli veya çuvallı olarak kuruyemişçi ve marketler kanalıyla son tüketiciye ulaştırılmaktadır...


Siteye Eklenme Tarihi: 07.02.2009

Adres : Ostim Fıstıkçılar Sitesi 3. Blok No:34 Cevdetiye OSMANİYE
Telefonlar : (+90) 0.328 814 34 59
Fakslar : (+90) 0.328 813 50 27
E-Posta :
URL : http://www.yalcinay.com.tr

Bu Firma Daha Önce 3516 Defa Görüntülendi

 

Gıda Firmaları Rehberi Anasayfası